O nas

Oferujemy naszym klientom nowatorskie systemy, które pozwalają zarządzać istotnymi obszarami kosztów firm. Wdrażane technologie rozszerzają funkcjonalność tradycyjnych rozwiązań umożliwiając uzyskanie wysokich stóp zwrotu z dokonanych inwestycji. Wspomagają w zarządzaniu i tworzeniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa przez szybką, właściwą i skuteczną ocenę wykorzystania zasobów firmy.

Misja

Misją firmy Qube Technologies jest dostarczanie Klientom nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości usług. Realizujemy wizję rzetelnej i profesjonalnej firmy, zapewniającej kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie kontroli i zarządzania produkcją i przetwarzaniem dokumentów. Nasze rozwiązania pomagają Klientom zwiększać efektywność i budować przewagę nad konkurencją. Na coraz bardziej wymagającym rynku usług informatycznych z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania Klientów. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać stawianym wymaganiom. Unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów, dostosowując ją do nowych wymagań rynku. Nasi eksperci gotowi są rozwiązać napotkane problemy i pomóc Klientom w realizacji ich potrzeb. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym z powodzeniem realizujemy naszą misję.

Zarząd

Wojciech Kozerski: Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku inżynieria komputerowa.
Odpowiada za obszar prawny, administrację oraz politykę personalną. Pełni rolę głównego programisty

Paweł Bieliński:  Wiceprezes Zarządu

Ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku mikroelektronika.
Od początku ściśle tworzy strukturę firmy i jest współtwórcą systemu Q-vision.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.