O nas

Qube Technologies Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką nastawioną na oferowanie naszym klientom nowatorskich systemów, które pozwalają zarządzać istotnymi obszarami kosztów firm. Wdrażane u naszych klientów technologie rozszerzają funkcjonalność tradycyjnych rozwiązań, umożliwiają uzyskanie wysokich stóp zwrotu z dokonanych inwestycji. Zwiększają rentowność przedsiębiorstw. Wspomagają w zarządzaniu i tworzeniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa przez szybką, właściwą i skuteczną ocenę wykorzystania zasobów firmy.

Misja

Misją firmy Qube Technologies jest dostarczanie Klientom nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości usług.Realizujemy wizję rzetelnej i profesjonalnej firmy, zapewniającej kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie kontroli i zarządzania produkcją i przetwarzaniem dokumentów. Rozwiązania naszej firmy pomagają naszym Klientom zwiększać efektywność i budować przewagę nad konkurencją. Na, coraz bardziej wymagającym, rynku usług informatycznych z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania Klientów. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać stawianym wymaganiom. Dla realizacji naszej misji stale unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów, dostosowując ją do nowych wymagań rynku. Nasi eksperci gotowi są rozwiązać napotkane problemy i pomóc Klientom w realizacji ich potrzeb. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę. Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą, dzięki czemu możemy z powodzeniem realizować naszą misję.

Historia

Qube Technologies została założona w 2004 r. Jest firmą programistyczną, producentem oprogramowania ? narzędzi do administrowania obszarami kosztów przedsiębiorstw. Działalność firmy koncentruje się na dwóch obszarach. Pierwszym jest wspieranie biznesu w następujących zakresach: zarządzanie bezpieczeństwem informacji (ISMS) przez kontrolę uprawnień do: druku; kopiowania; skanowania na drukarkach i urządzenia wielofunkcyjnych (MFP); zarządzanie flotą urządzeń peryferyjnych IT w zakresie: kontroli kosztów wydruku i przetwarzania dokumentów (np. uprawnienia do użycia funkcji koloru); rozszerzania funkcjonalności urządzeń; podnoszenie efektywności pracy. Drugim obszarem aktywności jest rynek Systemów Automatycznej Identyfikacji, czyli rejestracja i rozliczanie czasu pracy (RCP) oraz kontrola dostępu. W zakresie pierwszego obszaru naszym flagowym rozwiązaniem jest Q-vision, którego jesteśmy producentem i właścicielem. W zakresie systemów Kontroli Dostępu i RCP dostarczamy klientom kompletne rozwiązania. Służymy pomocą w rozwiązywaniu nietypowych problemów w zakresie utrzymania systemów w ruchu, jak również ich rozwoju zgodnie z postępem technologii oraz rosnącymi oczekiwaniami użytkowników. W budowę naszych systemów wnieśliśmy doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas współpracy z klientami. Realizacja projektów dla największych przedsiębiorstw krajowych (listy referencyjne) pozwoliła na zbudowanie zaawansowanych i nowoczesnych funkcjonalności na poziomie najlepszych światowych standardów i praktyk.

Zarząd

Wojciech Kozerski: Prezes Zarządu

Wojciech Kozerski urodził się w 1979 roku. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku inżynieria komputerowa.
Od 2009 roku pełni funkcje prezesa zarządu Qube Technologies Sp. z o.o. W Zarządzie odpowiada za obszar prawny, administrację oraz politykę personalną. Pełni rolę głównego programisty, jest współtwórcą systemu Q-vision.

Paweł Bieliński:  Wiceprezes Zarządu

Paweł Bieliński urodził się w 1977 roku. W 2004 roku ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku mikroelektronika.
Jeden z pomysłodawców i współzałożycieli firmy. Od 2009 roku pełni funkcje wiceprezesa zarządu Qube Technologies Sp. z o.o. Od początku ściśle tworzy strukturę firmy i jest współtwórcą systemu Q-vision.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.