O nas


Jesteśmy spółką nastawioną na oferowanie naszym klientom nowatorskich systemów, które pozwalają zarządzać istotnymi obszarami kosztów firm. Wdrażane u naszych klientów technologie rozszerzają funkcjonalność tradycyjnych rozwiązań, umożliwiają uzyskanie wysokich stóp zwrotu z dokonanych inwestycji. Zwiększają rentowność przedsiębiorstw. Wspomagają w zarządzaniu i tworzeniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa przez szybką, właściwą i skuteczną ocenę wykorzystania zasobów firmy.

Qube Technologies Sp. z o.o.

Misja

Zarząd

ul. Popularna 4/6 lok.8
02-473 Warszawa

Spółka zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000326170, NIP: 527-26-000-24, REGON: 141798572. Wysokość kapitału zakładowego 155.100 PLN (sto pięćdziesiąt pięć tysięcy sto złotych).

 

Historia

Qube Technologies została założona w 2004 r. Jest firmą programistyczną, producentem oprogramowania ? narzędzi do administrowania obszarami kosztów przedsiębiorstw.
Działalność firmy koncentruje się na dwóch obszarach. Pierwszym jest wspieranie biznesu w następujących zakresach:
 • zarządzanie bezpieczeństwem informacji (ISMS) przez kontrolę uprawnień do:
  • druku;
  • kopiowania;
  • skanowania na drukarkach i urządzenia wielofunkcyjnych (MFP);
 • zarządzanie flotą urządzeń peryferyjnych IT w zakresie:
  • kontroli kosztów wydruku i przetwarzania dokumentów (np. uprawnienia do użycia funkcji koloru);
  • rozszerzania funkcjonalności urządzeń;
  • podnoszenie efektywności pracy.
Drugim obszarem aktywności jest rynek Systemów Automatycznej Identyfikacji, czyli rejestracja i rozliczanie czasu pracy (RCP) oraz kontrola dostępu.
W zakresie pierwszego obszaru naszym flagowym rozwiązaniem jest Q-vision, którego jesteśmy producentem i właścicielem.
W zakresie systemów Kontroli Dostępu i RCP dostarczamy klientom kompletne rozwiązania.
Służymy pomocą w rozwiązywaniu nietypowych problemów w zakresie utrzymania systemów w ruchu, jak również ich rozwoju zgodnie z postępem technologii oraz rosnącymi oczekiwaniami użytkowników. W budowę naszych systemów wnieśliśmy doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas współpracy z klientami. Realizacja projektów dla największych przedsiębiorstw krajowych (listy referencyjne) pozwoliła na zbudowanie zaawansowanych i nowoczesnych funkcjonalności na poziomie najlepszych światowych standardów i praktyk.

Jesteśmy z tego dumni.

Misją firmy Qube Technologies jest dostarczanie Klientom nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości usług.Realizujemy wizję rzetelnej i profesjonalnej firmy, zapewniającej kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie kontroli i zarządzania produkcją i przetwarzaniem dokumentów.

Rozwiązania naszej firmy pomagają naszym Klientom zwiększać efektywność i budować przewagę nad konkurencją. Na, coraz bardziej wymagającym, rynku usług informatycznych z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania Klientów. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać stawianym wymaganiom.

Dla realizacji naszej misji stale unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów, dostosowując ją do nowych wymagań rynku. Nasi eksperci gotowi są rozwiązać napotkane problemy i pomóc Klientom w realizacji ich potrzeb.

Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę. Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą, dzięki czemu możemy z powodzeniem realizować naszą misję.

Wojciech Kozerski ? Prezes Zarządu

Wojciech Kozerski urodził się w 1979 roku. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku inżynieria komputerowa.
Od 2009 roku pełni funkcje prezesa zarządu Qube Technologies Sp. z o.o. W Zarządzie odpowiada za obszar prawny, administrację oraz politykę personalną. Pełni rolę głównego programisty, jest współtwórcą systemu Q-vision.

Paweł Bieliński ? Wiceprezes Zarządu

Paweł Bieliński urodził się w 1977 roku. W 2004 roku ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku mikroelektronika.
Jeden z pomysłodawców i współzałożycieli firmy. Od 2009 roku pełni funkcje wiceprezesa zarządu Qube Technologies Sp. z o.o. Od początku ściśle tworzy strukturę firmy i jest współtwórcą systemu Q-vision.

Andrzej Pęk ? Członek Zarządu

W lutym 2010 r. dołączył do naszego zespołu Andrzej Pęk, który będzie pełnił obowiązki dyrektora do spraw rozwoju firmy.
Andrzej Pęk urodził się w 1962 roku. Jest absolwentem Wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej.
Od 1992 roku rozwijał dział wdrożeń systemów klasy ERP skandynawskiej firmy Industrial&Financial Services Ltd. (IFS). W firmie tej przeszedł drogę rozwoju od stanowiska Konsultanta do Dyrektora Projektów w randze członka zarządu. W okresie boomu e-commerce tj. latach 2000-2002 prowadził firmę, która jako partner operatora GSM, wdrożyła u wielu klientów korporacyjnych jako jedyna na polskim rynku systemy lokalizacji GSM.
W roku 2004 rozpoczął pracę w branży office automation ? w firmie Ricoh Polska. W tym właśnie okresie branża ta dokonywała swoistej transformacji od klasycznych firm ?kopiarkowych? do modelu biznesowego typowego dla firm informatycznych. Pełnił obowiązki dyrektora sprzedaży i marketingu. W tym okresie firma pozyskała wielu nowych klientów skłonnych zainstalować u siebie pełne rozwiązanie obejmujące sprzęt biurowy, kontrakt serwisowy wraz z systemem zarządzania bezpieczeństwem i ekonomiką wydruku dokumentów.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno menedżerskie jaki i w obsłudze klientów korporacyjnych jest obecnie dla spółki Qube Technologies Sp. z o.o. istotnym aspektem w jej dalszy rozwoju.